BMW Premium Selection

Nowy standard szybkiego i bezproblemowego zakupu samochodów używanych BMW oferuje ekskluzywny wybór pojazdów i usług serwisowych BMW. W celu zagwarantowania satysfakcji Klientów każdy samochód z certyfikatem BMW Premium Selection spełnia wysokie standardy jakościowe. Pojazdy BMW Premium Selection objęte są ponadto programami serwisowymi i gwarancyjnymi BMW.

Wszystkie oferowane przez nas samochody używane przechodzą szczegółowe i dokładne przeglądy techniczne. Kontrola pojazdów jest przeprowadzana przez wysoko wykwalifikowanych mechaników, którzy to w swej pracy wykorzystują innowacyjne narzędzia oraz urządzenia diagnostyczne stosowane w mechanice samochodowej. Używane BMW zanim trafią do ponownej sprzedaży, ocenianie są także pod kątem innych ważnych kryteriów. Wśród nich można wymienić chociażby wygląd pojazdu - jego aspekt wizualny. Równie ważnym wyznacznikiem jest rok produkcji i przebieg samochodu. Jednak najistotniejszy pozostaje stan techniczny, który to musi być bez zarzutu, aby BMW używane zostało przeznaczone do ponownej sprzedaży. Zwracając uwagę na tak wiele rzeczy, mamy całkowitą pewność, że sprzedawane przez nas samochody to wyraz najwyżej jakości, która to zostanie doceniona przez naszych Klientów.

Samochody używane zakupione w programie BMW Premium Selection są objęte usługami serwisowymi oraz pomocą drogową na terenie kraju i poza jego granicami. Zatem w przypadku wystąpienia usterki lub gdy konieczne okaże się holowanie pojazdu, mogą Państwo liczyć na pomoc BMW Mobile Service. Istnieje także możliwość wymiany samochodu w określonym czasie, jeśli pojawią się problemy związane z jego użytkowaniem. Wymiana samochodu odbywa się w salonie, gdzie dostępne są używane BMW. Zasady i procedury wymiany samochodów są zróżnicowane w poszczególnych krajach.

 

W naszej ofercie BMW używane podzielone są na kilka kategorii. Podział ten wynika między innymi z serii, z jakiej pochodzą oferowane samochody używane, ale także typu nadwozia, rocznika produkcji, rodzaju skrzyni biegów, mocy silnika, przebiegu oraz rodzaju stosowanego paliwa. Korzystając z wyszukiwarki znajdującej się na naszej stronie, można szybko znaleźć używane BMW, które spełni kryteria i potrzeby wszystkich kierowców.

 

BMW Premium Selection to program stworzony z myślą o tych, których interesują wysokiej jakości samochody używane w atrakcyjnych cenach i przy korzystnych warunkach spłaty. Tak więc w ramach BMW Financial Servives istnieje możliwość opracowania atrakcyjnych trybów spłaty, które to są dostosowywane indywidualnie do każdego Klienta decydującego się na zakup używanego BMW. Oferujemy także sporządzenie planów leasingowych dla osób zainteresowanych taką opcją.

Zalety

Udokumentowana historia pojazdu

W kwiecie wieku.
Tylko to, co najlepsze – oto oferta BMW Premium Selection. Tylko sprawdzone pod kątem technicznym pojazdy zostają zatwierdzone dla celów ekskluzywnego programu pojazdów używanych. Każdy samochód jest wcześniej gruntownie sprawdzany przez wykwalifikowanych mechaników i musi spełniać lokalne normy dotyczące wieku i przebiegu pojazdów. BMW dysponuje ponadto udokumentowaną historią każdego pojazdu.

Gwarancja

Spokój umysłu.
Program BMW Premium Selection oferuje gwarancję krajową na warunkach konkurencyjnych do warunków gwarancji udzielanych na nowe pojazdy. Posiadanie BMW wiąże się z oczekiwaniem najwyższej jakości usług. Dzięki pełnej gwarancji na wszystkie części mechaniczne i elektroniczne kierowcy BMW mogą spać spokojnie.

Wymiana pojazdu

Zgodnie z najwyższymi standardami.
Naszą dewizą jest jakość, dlatego samochody używane BMW cieszą się gwarancją jakości. W przypadku wystąpienia usterki (w ciągu określonego czasu) i niemożności jej usunięcia, Właściciel ma prawo do wymiany pojazdu w salonie samochodów używanych BMW*. Satysfakcja gwarantowana: możesz nam wierzyć.

*Procedury wymiany pojazdu różnią się w zależności od kraju.

Kontrola techniczna

Wysokie wymagania naszych Klientów wyznaczają standardy. Wyszkoleni eksperci BMW wyposażeni są w najbardziej zaawansowane urządzenia diagnostyczne sprawdzające kondycję pojazdu. Zgodnie z określonymi standardami krajowymi kontrolowane są cechy wizualne, techniczne i indywidualne każdego pojazdu. U nas nie ma miejsca na błędy, dlatego oferujemy kierowcom wyłącznie pojazdy sprawdzonej jakości.

Pomoc drogowa

Zawsze gotowy do pomocy - BMW Mobile Service.
Drogowe usługi serwisowe gwarantują bezpieczeństwo i spokój umysłu, jaki towarzyszy jeździe BMW. Czy w kraju, czy zagranicą, nasi wykwalifikowani mechanicy i personel serwisu są zawsze gotowi do pomocy, tak podczas napraw pojazdu na drodze, jak i w razie konieczności holowania go do serwisu.

Oferty leasingowe i opcje finansowania

Bez ryzyka i dostosowane do Twoich potrzeb. Skorzystaj z atrakcyjnych opcji finansowania uwierzytelnionego pojazdu używanego BMW Premium Selection. Lokalne usługi BMW Financial Services dają możliwość ratalnej płatności za pojazd, dostosowanej do Twoich możliwości finansowych. Dostępne są również plany leasingowe z indywidualnie określonymi warunkami umowy dotyczącymi danego okresu, przebiegu pojazdu czy płatności w ratach. Nasz doradca ds. finansowania zakupu i ubezpieczeń chętnie odpowie na wszystkie pytania:

Kamila Siwiak
tel. +48 91 46 48 300
e-mail: kamila.siwiak@bmw-bonkowscy.pl

Więcej o naszych produktach finansowych

Gwarancja przyjęcia samochodu w rozliczeniu

Uczciwe i jasne.
Przyjęcie samochodu w rozliczeniu zamienia uciążliwą procedurę w prostą decyzję: wystawimy odpowiednią ofertę na pojazd, którym obecnie jeździsz. W zależności od celu określamy aktualną wartość rynkową Twojego pojazdu i przedstawimy odpowiednią ofertę cenową. Doceń atrakcyjność posiadania pojazdu BMW Premium Selection.